דיקור קוסמטי

טיפול טבעי ברפואה סינית להחייאת עור הפנים וטשטוש קמטים, טיפול באקנה , טיפול בהתקרחות ונשירת שיער.
במהלך הטיפול מוחדרות מחטים דקיקות לנקודות באזור הפנים והגפיים (ובאזור הקרקפת במקרה של התקרחות). הדיקור גורם לזרימה מוגברת של צ'י(אנרגיה) ודם לפנים ומעודד ייצור קולגן . בנוסף, הוא משפר את גמישות שרירי הפנים, חיזוקם ומתיחתם. הטיפול מאט את תהליך ההזדקנות של העור תוך ניצול אופטימאלי של הפוטנציאל הטבעי של העור לחדש ולשמר את עצמו.
במהלך הטיפול משולבים טכניקות שונות כגון- עיסוי פנים, טיפול בגואשה (Gua Sha)- כלי עיסוי מקרן של אייל שמטרתו לסלק רעלים, להזרים את הדם ולהגמיש את העור. עיסוי פנים באמצעות בלה באצ'י- טיפול המזרים דם לפנים. טיפול במזורולר, המלצות תזונה וצמחים במקרה הצורך.

 בטיפולי דיקור קוסמטי אין מהפך מידי כבניתוח או בהזרקה אך ככל שמתמידים, ניכרות לעין תוצאות הטיפול.

אני מטפלת בנשים בכל שלבי החיים החל מהמחזור החודשי הראשון דרך פריון הריון ולידה, ותופעות גיל המעבר. כמו כן, מטפלת בדיקור קוסמטי - טיפול טבעי להצערת עור הפנים.
אני מטפלת גם בכאבים אורתופדים שונים, סימפיזיוליזיס בהריון, כאבי ראש וגב, בעיות עיכול, אלרגיות, מתח, בעיות שינה ושינויי מצב רוח.

 

 
 פוריות 
הרפואה הסינית שמה דגש רב על טיפול בבעיות פריון. היא מתייחסת לתפקוד אברי הרבייה (רחם,חצוצרות, שחלות) ובנוסף, מתייחסת לרמות האנרגיה והדם שבגוף, לכמות, לאיכות ולזרימה שלהם, ולקיומם של חומרים הכרחיים בגוף להריון וללידה. 

 הרפואה הסינית מטפלת בבעיות פוריות בנפרד או בשילוב עם טיפולי פוריות מערביים כדוגמת הזרעה והפריה חוץ גופית. 
במחקרים שבוצעו נמצא כי דיקור לפני ואחרי החזרת עוברים בטיפולי IVF משפר את הסיכוי להריון בכ- 65%.

 

 
 
 
טלפון: 050-2025484  053-3977391   |  מודיעין מכבים רעות. כל הזכויות שמורות ללגעת בנקודה מיכל קירשנבום בר אילן.
                       התכנים באתר הם בגדר המלצה בלבד ואינם מהווים תחליף ליעוץ רפואי מקצועי